КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


1 вересня


Перший вересневий ранок, звичайно, хвилююча подія. Поріг нашої школи переступили гомінкі і непосидючі малюки-першокласники.

Голосно пролунали урочисті акорди, звідусіль чулися теплі привітання, i кожен, хвилюючись, відгукнувся на заклик першого дзвінка!

Два класи наймолодших школярів разом із своїми наставниками схвильовано та гордо крокували шкільним майданчиком.

Відповідальний редактор газети «Бердянськ Православний» отець Євгеній від імені єпископа Бердянського і Приморського Єфрема благословив шкільний колектив на добрі справи та успішне оволодіння знаннями у новому навчальному році.

Не обійшлося без приємних сюрпризів. Подарунковий сертифікат на придбання двох сучасних мікроскопів для кабінету біології передав школі депутат Запорізької обласної ради Сергій Олегович Ткаченко.

Найменші учні подарували всім гостям «Пісню першокласника», а учні випускних класів, в свою чергу, роздали малюкам нові букварики.

«Вальс квітів» у виконання вихованців ансамблю естрадного та спортивного танцю «Діти світла» став чудовим завершенням свята.

Традиційний перший дзвінок в тендітних руках схвильованої першокласниці відкрив шкільні двері для всіх, хто поспішає до Країни Знань.

Бажаємо всім школярам бадьорості та натхнення, гарних оцінок та відмінних успіхів у навчанні, а педагогам – талановитих невгамовних учнів!

01.09.2017

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-