КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


День безпечного Інтернету     Цього року святкування Дня безпечного Інтернету (SID) відбулося у вівторок, 5 лютого 2019 року. Гасло кампанії «Разом за кращий Інтернет» було закликом до дій всіх здобувачів освіти нашої школи, щоб об'єднатися і зіграти свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, і особливо для молодих користувачів.


     День Безпечного Інтернету є унікальною можливістю для кращого розуміння проблем та можливостей в онлайновому світі, це час поділитися важливою інформацією, щоб діти і молоді люди могли досліджувати Інтернет безпечно і скористалися позитивним досвідом експертів.


     Здобувачі освіти нашої школи з великим захопленням прийняли участь у Всеукраїнському конкурсі «Безпечний інтернет» та переглянули мультфільми про інтернет-залежність, метою яких є інформування учнів про небезпеки, з якими вони можуть зіткнутися в інтернеті, допомогти школярам засвоїти правила поведінки в мережі, актуалізувати та закріпити знання про безпеку в онлайні, отримані раніше.


     Також у цей день наші здобувачі освіти приєдналися до онлайн-уроку на YouTube каналі програми Мережних академій Cisco, Кіберполіції України та компанії ERC «Кібер-атаки та інтернет-шахрайство», та «Соціальна інженерія: як хакери використовують вразливості людей».


     День безпечного Інтернету у нашому закладі завершився лекцією майора поліції з ювенальної превенції відділу превенції Бердянського ВП ГУНП в Запорізькій області Алейнікової Олени Юріївни та переглядом фільму «Безпека підлітків від сексуальних ризиків в мережі Інтернет «Інтимне селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?» .
     

07.02.2019

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-