КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Відлунали дзвінкі зимові свята


Відлунали дзвінкі зимові свята, залишаючи дітям яскраві спогади та солодкі подарунки. День Святого Миколая, Новий рік, Різдво Христове, свята Маланки та Василя щорічно залишаються чарівними улюбленими святами. Вихованці всіх вікових груп разом з вчителями та вихователями підготували веселі розважальні програми з іграми, піснями, кумедними конкурсами. Карнавальні костюми, Дід Мороз зі Снігуркою, запах новорічної ялинки з яскравими вогниками не залишили байдужим нікого.

Під щедрий вечір, як і завжди, шкільний вокальний гурт привітав всіх мешканців школи новорічними щедрівками та колядками, а також відвідав наших друзів – колективи Бердянської податкової інспекції, Бердянської міської стоматологічної поліклініки та супермаркету «Сільпо».

Різдвяні подарунки та святкові вітання привіз до нашої оселі Єпископ Бердянський та Приморський Єфрем. Діти гостинно зустріли шановних гостей, подарували їм концертну програму. Архієрейський хор у свою чергу заспівав на нашій сцені різдвяних колядок, створивши на декілька хвилин справжню чарівну ауру духовного свята.

04.02.2017

Поділитися з друзями

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-