КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


«Каменяреве віще слово»


У нашому закладі відбувся відкритий літературно-мистецький захід «Каменяреве віще слово», присвячений 160-й річниці від дня народження Івана Франка.

Франкове слово — душа жива.
Хвалу поету народ співа.
По всьому світу, як грім гримить:
«Знай: лиш боротись — то значить жить»

Бібліотекар Писанець С.А. розповіла присутнім про Івана Франка, який залишив колосальну художню і наукову спадщину, яка є не лише золотим фондом культури й духовності, а й живим явищем нашого сьогодення, що впливає на формування громадсько-політичних і естетичних орієнтирів та ідеалів сучасності. Він закликав українців пізнати багатовікову історію України, без чого неможливе формування патріотичних почуттів, гордості за свою Батьківщину, а отже, й відповідальності за її нинішню і майбутню долю.

Учні підготували цікаву концертну програму. Вони читали вірші І.Франка із циклу «Зів`яле листя», «Ой ти, дівчино, з горіха зерня» (Свергун Р., 10 кл.), «Ой жалю мій, жалю» (Водяницький С., 8 кл.), «Не пора, не пора…» (Ливандовський Р., 8 кл.), «Земле, моя всеплодющая мати» (Євстафієва В.,8 кл.), «Гримить» (Єрмак Д.,8 кл.), «Декадент» (Воєвод С.,10 кл.).

Учні 4,5,6 класів виступили з «Веснянками», було зіграно сценку «Киця» у виконанні Жечевої Л. та Чепурного М.

Діти з захопленням слухали пісню на слова І.Франка «Чого являєшся мені у сні» у виконанні старшого вихователя Денеги І.В.

Щедрими оплесками нагороджували глядачі виконавців українського танцю , учасників хореографічного гуртка «Діти світла».

Урочисто пролунав безсмертний «Гімн» («Вічний революціонер») у виконанні учнів 11 класу .

Як підсумок заходу було презентовано черговий випуск альманаху учнівських творів «Проба пера» під керівництвом вчителів української мови та літератури Носаченко Л.М. та Головко І.М.

19.04.2016

Поділитися з друзями

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-