КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Всесвітній навчальний проект «Дитяча легка атлетика»


З 20.02.2017 р. по 23.02.2017 р. у нашій школі проводився шкільний етап Всесвітнього навчального проекту «Дитяча легка атлетика». До змагань були залучені учнів різного рівня підготовленості та стану здоров`я. Діти вкотре відчули, що фізична культура - пріоритетна складова здорового способу життя. Цей проект дає чудову нагоду познайомитися з міжнародним досвідом з організації ігрової діяльності дітей та молоді на заняттях легкою атлетикою.

У змаганнях приймали участь учні трьох вікових категорій (молодша, середня, старша). Діти раділи влучно закинутому м`ячу, демонстрували дива координованості у «класиках» чи великій швидкості у бігу з бар'єрами. Всі учасники мали можливість показати себе, свою спритність, силу, витримку, спортивні вміння та навички. Команди із задоволенням виконували поставлені завдання та прагнули перемогти.

Свято надовго запам'ятається учасникам, так як вони отримали справжнє задоволення від конкурсів та усвідомили важливість занять спортом як запоруки міцного здоров`я.

20.03.2017

Поділитися з друзями

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-