КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Літні канікули 2017


Пролунали останні дзвоники в усіх школах, настала літня пора, а, відповідно, найкращі моменти дитинства - час канікул. Літні канікули – весела і яскрава, найцікавіша пора для дітей, пов’язана з іграми та розвагами. В нашій школі для дітей організували цікаве,корисне та змістовне дозвілля, створили комфортні умови , доброзичливу атмосферу відпочинку для вихованців, враховуючи інтереси та індивідуальні потреби.

Діти відвідали зооклуб «Неон» в якому побачили рідкісних плазунів, риб та птахів. Із задоволенням прийняли участь в конкурсі малюнків «Я і моя сім’я»

Весело та завзято танцювали, співали , розважалися під час святкування Дня захисту дітей біля центру культури та відпочинку «Софіт»

Цілюще морське повітря та вода оздоровлюють, лагідне сонячне проміння огортає теплом. Плескіт хвиль і крик чайок над водою заворожують. Незабутні моменти відпочинку на березі Азовського моря

Під час проведення в місті ІІ Всеукраїнського фестивалю ковалів "Сталева хвиля-2017" відвідали свято ковалів, де вони показували майстер-класи та свої вироби, ярмарки ручної роботи, спілкувалися з середньовічними лицарями (колектив із Києва), які пропонували стрільбу з арбалету та луку.

Під час екскурсії Бердянским зоопарком"Сафарі" побачили біля 80 видів екзотичних тварин, які приїхали з різних куточків земної кулі ( 36 з них занесено до Міжнародної Червоної книги)

З давніх часів дельфіни викликали благоговіння і захоплення, їх по праву вважають одними з найрозумніших тварин, це дивовижні створіння на всьому білому світі! Чарівність, дружелюбність і доброзичливість цих тварин дуже позитивно впливає на біополе , емоційний стан людини. І наші діти впевнились в цьому, відвідавши дельфінарій «Немо». Забавні і завжди усміхнені тварини, плавали під музику, ловили кільця, стрибали через перешкоди, здійснювали запаморочливі трюки і ,навіть, малювали...

16.06.2017 р. Наталія Тонне запросила випускників 9 класу до Бердянського аквапарку у якості благодійної допомоги. Діти отримали заряд бадьорості та енергії, безліч позитивних емоцій та хороший настрій. Всі діти щиро дякують Наталії за чудовий відпочинок. Отже, літні канікули у нашій школі розпочалися весело та активно. Зараз вихованці готуються до поїздки в оздоровчий табір та з нетерпінням чекають нових вражень та емоцій.

19.06.2017

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-