КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Фестиваль «Мама + Я» у Запоріжжі


Веселу подорож вихованці школи здійснили 25 вересня до м. Запоріжжя. «Мама+Я» - так називався благодійний фестиваль для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Центральний парк культури і відпочинку «Дубовий гай» радо зустрів вихованців багатьох закладів Запорізької області. Його проведення стало можливим за ініціативи благодійного фонду «Мама плюс Я» та за підтримки обласної державної адміністрації і багатьох підприємств та організацій Запоріжжя та Запорізької області. Фестиваль відбувається вже понад 11 років по всій території України, а цього року вперше - у Запоріжжі, і ми з радістю прийняли запрошення до участі.

У рамках фестивалю діти взяли участь у багатьох ремісничих та інтелектуальних майстер-класах, флешмобах, показали свої фізичні якості на спортивній зоні, хлопці не пропустили можливість відвідати вуличну перукарню. Наші діти прийняли участь у виставці дитячих робіт з декоративно-ужиткового мистецтва.

Діти мали можливість ознайомитися зі спецтехнікою рятувальників, відвідати майстер-класи від фахівців Головного управління Державної Служби Надзвичайних ситуацій України в Запорізькій області, Головного управління Національної поліції України в Запорізькій області та медичної служби.

Найяскравіші враження подарувала дітям «Алея солодощів».Солодка вата, гарячі бутерброди, хот-доги, поп-корн, і все це - досхочу!

Наші дівчата з ансамблю естрадного та спортивного танцю «Діти світла» дуже хвилювалися перед виступом, але їм вдалося вразити своєю майстерністю та талантом всіх присутніх композицією «Квіткова галявина».

Справжнім сюрпризом для наших дітей став планшетний комп’ютер, який їм подарували організатори фестивалю.

Підсумок свята пройшов на сцені парку в оточенні відомих діячів культури, мистецтва та промисловості України. А спонсори фестивалю передали для вихованців нашої школи безліч корисних та приємних подарунків.

Ми впевнені, що перший фестиваль на Запорізькій землі стане традиційним і буде дарувати дітям гарний настрій та позитивні враження.

Хай щастить організаторам Благодійного фестивалю «Мама+я» у такій благородній справі!

26.09.2017

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-