КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


03 червня 2016 року вихованці нашого закладу мали можливість поспілкуватися з фахівцями, які поповнили знання дітей з правової освіти


За ініціативи Громадської правозахисної організації «ЕГІДА-ЗАПОРІЖЖЯ» в рамках реалізації проекту «Доступна правова допомога в Запорізькій громаді», Координаційною радою молодих юристів при Головному територіальному управління юстиції у Запорізькій області у співпраці із Регіональним інформаційно –аналітичним центром «Освіта та громадянське суспільство» КЗ «ЗОІППО» ЗОР та відділом молодіжної превенції Управління з превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Запорізькій області у комунальному закладі «Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат I –III ступенів» Запорізької обласної ради проведені пізнавальні, корисні, цікаві заходи із учнями 5 -11 класів.

Для учнів 5-7 класів Федорець Ірина Анатоліївна методист Регіонального аналітичного центру «Освіта та громадянське суспільство» КЗ «ЗОІППО»ЗОР провела цікаве заняття «Подорож у країну прав дитини», де діти почули багато цікавої та корисної інформації.

Для учнів 8 класу Богомолова Наталя Миколаївна голова Кооординаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управління юстиції у Запорізькій області, методист Регіонального інформаційно-аналітичного центру «Освіта та громадянське суспільство» КЗ «ЗОІППО»ЗОР та Юхимчук Олена Валентинівна старший інспектор відділу молодіжної превенції Управління з превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Запорізькій області, підполковник поліції, член Координаційної ради молодих юристів при Головному Територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області, провели пізнавальну бесіди «Особливості правової відповідальності малолітніх не неповнолітніх осіб» та «Право громадян України на безплатну правову допомогу.

Учні 9 класу пройшли цікавий тренінг «Зніми рожеві окуляри», що стосувався попередження торгівлі людьми, формування безпечної міграційної поведінки. Заняття проводила Заїкіна Наталія Валентинівна заступник голови правління ГПО «Егіда-Запоріжжя» , координатор проекту «Доступна та якісна правова допомога в Запорізькій громаді», практикуючий психолог, тренерка та медіатор Ла Страда.

Дємєнєва Олена Василівна Координаторка громадської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини у Запорізькій області; адвокат, член Координаційної ради молодих юристів при головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області з учнями 10 -11 класів провела бесіду на тему «Особливості застосування трудового законодавства до неповнолітніх осіб.

Після проведених заходів відбулась масштабна правова гра для учнів 9-11 класів. Оцінити знання учнів у складі експертної комісії прийшли директор Бердянського місцевого центру із надання безоплатної вторинної правової допомоги Бородатий Геннадій Віталійович, начальник по роботі із адвокатами Подопригорова Кристина Германівна, головний спеціаліст Андреева Кристина Дмитрівна, головний спеціаліст відділу «інтеграторів» Донцова Вікторія та інспектор Бердянської поліції по роботі з дітьми, майор поліції Алейнікова Олена Юріївна.

Бердянський міський центр з надання безкоштовної вторинної правової допомоги надав можливість дітям у будь-який час отримувати безкоштовну допомогу у програмі Skype.

Ця зустріч принесла задоволення та радість від спілкування і дорослим, і дітям. Ми впевнені, що подібні заходи допоможуть дітям у вирішенні проблем по захисту їхніх прав .

Педагогічний колектив та діти щиро вдячні за спілкування та небайдужість за майбутнє молодого покоління.

18.05.2016

Поділитися з друзями

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-