КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Подорожуємо стежками рідного краю


Діти нашого закладу з прекрасним настроєм та новими знаннями про історію рідного краю 23 травня 2017 р. повернулися з екскурсії на Скифський Стан ( с. Салтичія), де панує дух історії наших предків, а земля випромінює спокій і умиротвореність. Скифський Стан вважається місцем сили - особливою енергетичною точкою Землі, в якій на поверхню виходить життєва енергія, яку ми відчули на собі. Зустрічали нас під бій барабанів у чудових костюмах Скіфи, артисти театру скифської звитяги та представники історико-патріотичного товариства «Великий степ». Керівник колективу Мєлєшко Сергій розповів нам про історію створення історико-патріотичного товариства «Великий степ».

Петров Олексій, Олєвіренко Владислав, Голішніков Володимир, які ставлять за сенс свого життя виховання патріотичного ставлення до історії рідного краю та донесення цієї любові до своїх співвітчизників, з захопленням ознайомили нас з устроєм та буттям наших предків .

Велике враження на дітей справили краєвиди нашого безмежного зеленого степу, яскраві барви рослинного світу, ходьба босоніж по піску з гранулами кварцу, стрільба з луків та знаходження виходу із лабіринту. Усі отримали заряд природної енергії, бадьорості та хороший настрій.

Після цієї екскурсії ми поповнили свій багаж знаннями про історію і культуру Скіфів. Гадаю ми ще не один раз відвідаємо це прекрасне, загадкове містечко.

Всі діти дуже вдячні колективу історико-патріотичного товариства «Великий степ» та Театру скифської звитяги «Скифський Стан» за можливість доторкнутися до одного з мальовничих куточків нашого рідного Запорізького краю, відчути себе частиною великої дружньої української родини.

Учениця 9 класу Євстафієва Вікторія

25.05.2017

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-