КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


День самоврядування


В нашій школі вже стало доброю традицією проводити напередодні Дня вчителя День учнівського самоврядування.

У період підготовки заздалегідь були розподілені доручення між учнями 9-11 класів, аби в цей День кожен знав посадові обов’язки вчителя.

Учні мали змогу відчути себе в ролі директора, заступників директора, вчителів, медіаторів, психологів та самостійно вирішувати всі питання навчально-освітнього процесу, проводити уроки, тренінги, спортивні змагання. Вчителі-дублери дуже відповідально поставилися до організації дозвілля дітей на перервах, чергувань, прийому їжі в їдальні.

Цього дня була проведена позапланова евакуація, під час якої «юні вчителі» мали взяти на себе відповідальність не тільки за навчання, але й за життя та здоров`я дітей. Треба відмітити, що наставники дуже серйозно поставилися до неочікуваної ситуації та організовано вивели дітей у безпечне місце.

В Цей день старші учні відчули на собі якою є відповідальність вчителя, дізналися про якості, які необхідно мати, щоб навчати та виховувати дітей.

Вихованці на відмінно впоралися з усіма поставленими завданнями. А під час підсумкової наради «юних педагогів» декілька з них виявили бажання обрати у майбутньому професію вчителя.

Вчителі нашої школи щиро вдячні своїм учням за приємний подарунок до Дня вчителя та за можливість поспілкуватися між собою, підготувати творчі завдання для своїх учнів.

02.10.2017

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-