КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Школа енергії


Покращення енергоефективності та енергозбереження у нашій школі є одним з найголовніших питань. Теоретичні знання та практичні вміння з цього питання неабияк потрібні сучасній молоді для формування бережливого ставлення до споживання енергії.

За результатами відбіркового конкурсу наш заклад було відібрано для участі у проекті «Школа енергії», який реалізується Асоціацією «Енергоефективні міста України» за підтримки «Німецького товариства міжнародної співпраці GIZ». Запорізька обласна державна адміністрація, Запорізька обласна рада та Департамент освіти і науки облдержадміністрації цілком і повністю підтримали намір участі у цьому конкурсі та гарантували сприяння закладу у виконанні вищезазначеного проекту.

22-24 лютого у Львові пройшов навчальний тренінг для вчителів шкіл та технічних експертів в рамках проекту «ШКОЛА ЕНЕРГІЇ». Метою тренінгу було навчити учасників проекту основ енергоаудиту, питань енергетичної освіти, простих енергоощадних методів, а також презентувати набір інструментів, які використовуватимуть «енергетичні» команди для проведення енергоаудиту у своїх школах. Представник нашої школи, викладач інформатики Кашлєв Костянтин Миколайович був учасником цього заходу. Під час тренінгу він отримав цікаві та корисні знання та повернувся до школи з багажем знань та новим досвідом, який має передати школярам, педагогам та всім зацікавленим питаннями енергозбереження та енергоощадності. Також Костянтин Миколайович не міг не поділитися власними враженнями про красу славетного міста Львова, гостинність та доброзичливість його мешканців.

Колектив школи із захопленням розпочав роботу над реалізацією проекту. Згідно плану, сьогодні у школі відбувся перший спеціальний тренінг «Школи енергії», який провела з учнями 7, 8 класів та педагогами технічний експерт енергосервісної компанії «Екологічні системи» Юлія Забєліна (м. Запоріжжя). Під час заходу, Юлія Олександрівна порушила питання загальнолюдських проблем збереження енергії, раціонального використання енергоресурсів, ознайомила слухачів з поняттям «енергоаудит» та подарувала набір технічних приладів, які діти зможуть використовувати на практиці для вимірювання енерговитрат.

Під час тренінгу діти спробували виконати енергоаудит шкільних приміщень, власноруч заміряти технічні показники будівлі та зробити висновки про можливі кроки покращення енергоефективності у нашій школі.

Діти дуже зацікавились питаннями, які були поставлені під час тренінгу, брали активну участь у бесіді. Сподіваємось, що участь у даному проекті дасть вихованцям змогу сформувати відповідальне ставлення до збереження енергоресурсів, розробити колективні заходи сприяння енергозбереженню у стінах школи та передати свої знання одноліткам.

19.03.2016

Поділитися з друзями

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-