КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Школа енергії


9 квітня діти з хвилюванням чекали другої зустрічі з експертом проекту «Школа енергії» Забєліною Юлією Олександрівною. Всі учасники проекту підготували звіти за результатами самостійно проведеного шкільного енергоаудиту, який вони виконали за період після першої зустрічі. Вихованці заходили до навчальних кабінетів, кімнат, де вони живуть, вже з певним запасом знань для проведення енергоаудиту. Вони оформили протоколи з освітлення, температурного режиму, роботи електроприладів. І звичайно ж, хвилювалися як оцінить їхню роботу досвідчений експерт.

Під час першої зустрічі діти отримали багато корисної інформації, яка їм знадобиться в житті. А цього разу спеціаліст на занятті ознайомила учнів з навчальними експонатами: піносклом, мінеральною ватою, пінополістиролом, показала зразки віконної конструкції, двокамерного склопакету, енергозберігаючого двокамерного склопакету, заповненого інертним газом. Діти вперше іншими очима подивилися на звичайні вікна, розуміючи їх значення для енергозбереження. Всі ці зразки новітніх технологій були отримані нашим навчальним закладом завдяки організаторам проекту «Школа енергії». По закінченню другого етапу всі учасники проекту стали свідомо ставитися до збереження енергоресурсів.

На наступному етапі проекту «Школа енергії» діти працюватимуть над звітом зі шкільного енергетичного аудиту, після чого презентують результати своєї роботи та запропонують шляхи до покращення енергоефективності у нашій школі.

До проекту долучилися і найменші вихованці нашої школи – дошкільнята. Що таке енергія? Як зберігати тепло в оселі? Як дбайливо користуватися водою? Які лампочки купувати батькам? Про все це малята з групи «Чомусики» дізналися сьогодні під час інтегрованого заняття «Лічильник в гостях у дітей».

13.04.2016

Поділитися з друзями

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-