КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Енергетичний табір «Школа енергії»


Гори… На них не можливо дивитись без захвату. Вони починаються тут, під самісінькими твоїми ногами, з невеличких кущиків чорниць і стрункими високими травинками, що закінчуються тугими колосочками, на яких, мов на струнах, грає вітер, перетворюючи простір навколо тебе на схвильоване, соломино - зелене море. Коли око вже не в змозі вловити того хвилювання, видається, що ті гори вкриті ніжним блідо – салатовим оксамитом, а далі… далі, де гірські верхівки ніжяться в лагідних густих білих хмарках, гори набувають пронизливого, сизо-голубого кольору...

За активну участь у проекті учнів нашої школи було запрошено у енергетичний табір проекту «Школа енергії» у місто Славське, Львівської області.

Проект «Школа Енергії 2.0» реалізується Асоціацією «Енергоефективні міста України» за підтримки проекту "Створення енергетичних агентств в Україні", що впроваджується компанією «Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ» за дорученням Федерального міністерства довкілля, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини.

Було по справжньому круто! Бачили все - сонце, дощ, туман! Дуже захопливо. Організовано все на вищому рівні. Кожного ранку діти з великим задоволенням прокидалися на ранкову зарядку під свіжим карпатським повітрям. Незабутній підйом на гору «Захар Беркут» і обід на вершині гори, майстерня з виготовлення навчально демонстраційних макетів, майстер-клас «Енергія Карпат», «Карпатські олімпійські ігри», енергетичні вікторини, екологічні ігри, дискотека та костюмоване шоу.

Діти КЗ «Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів» ЗОР дякують всім організаторам цього табору за не з чим не зрівняні відчуття.

03.07.2017

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-