КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Школа енергії


Протягом цього року вихованці нашого закладу приймали участь у проекті «Школа енергії», який реалізується Асоціацією «Енергоефективні міста України» за підтримки «Німецького товариства міжнародної співпраці GIZ».

Одним з найголовніших завдань проекту, яке отримали учні – це було провести шкільний енергетичний аудит приміщень власної школи.

17.05.2016 відбулася підсумкова зустріч технічного експерта Забєліної Юлії з дітьми. Учні з великою відповідальністю та обізнаністю продемонстрували свої вміння на відмінно - впоралися з поставленими завданнями проекту. Адже після отриманих теоретичних знань молода команда енергоаудиторів із великою зацікавленістю приступила до виконання шкільного енергоаудиту. Діти провели всі неообхідні виміри, заповнили протоколи освітлення, температури, провітрювання, електроенергії та створили тепловий профіль нашої школи. Після ретельного аналізу отриманих даних з технічним експертом команда юних шкільних енергоадиторів приступила до роботи над звітом зі шкільного енергетичного аудиту, в якому виклала свої рекомендації щодо підвищення енергоефективності у нашій школі.

Під час зустрічі з Юлією Забєліною у актовій залі, куди були запрошені учні всіх класів та вчителі, юні енергоаудитори показали свої вміння та наглядно продемонстрували різницю між звичайною лампою розжарювання та енергозберігаючою люмінісцентною лампою. Цей експеримерт став можливим завдяки отриманим знанням у проекті «Школа енергії» та набору юного енергетичного аудитора, який був наданий нашій школі організаторами проекту «Школа енергії». До уваги глядачів було представлено виступи хореографічного колективу «Діти світла» з танцювальною композицією «Ми діти твої, Земле» та інші художні номери на тему енергоефективності та енергоощадності.

Підводячи підсумок участі у проекті «Школа енергії», з упевненістю можна сказати, що проект є своєчасним, потрібним, корисним. Тому діти ще раз висловили велику подяку організаторам цього проекту.

Команда юних енергоаудиторів буде і далі працюватиме над завданнями проекту «Школа енергії» та передаватиме свої знання учням нашої школи.

18.05.2016

Поділитися з друзями

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-