КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


ВИПУСКНИЙ У ШКОЛІ ЕНЕРГІЇ


1-2 жовтня 2016 року діти, учасники проекту «Школа енергії» були запрошені до Одеси. Зустріч та нагородження переможців проекту «Випускний у Школі енергії» відбулася у рамках «Тижнів Німеччини в Україні», які реалізуються Асоціацією «Енергоефективні міста України» (АЕМУ).

В урочистому заході взяли участь учні з 25 шкіл зі всієї України, а також їх вчителі-тренери, які разом з дітьми проводили дослідження з енергозбереження та енергоефективності.

Під час зустрічі з партнерами, гостями та іншими учасниками наші діти мали можливість познайомитися та поділитися враженнями та досвідом проведення енергоаудиту у своїх школах.

Під час заходу вчителі також мали можливість поспілкуватися з колегами щодо проблем енергозбереження, поділитися власними ідеями, думками та враженнями від участі у проекті.

Організатори проекту «Школа енергії» влаштували для дітей прогулянку по пляжу Ланжерон, екскурсію до «Музею цікавої науки», де учні мали можливість по-новому та із зацікавленням поглянути на те, що раніше їм здавалося нецікавим, або складним у вивченні.

Прогулянка містом та знайомство з Чорним морем справили незабутні враження на наших дітей, не дивлячись на те, що вони живуть на березі Азовського моря та мають можливість бувати біля моря в будь-який час: і колір води не такий, і берег зовсім інший, і в той же час щось таке знайоме і рідне…

Вихованці нашого закладу, переможці проекту «Школа Енергії» щиро дякують організаторам та партнерам за можливість спробувати себе у ролі юних енергоаудиторів, дослідників, за спілкування з ровесниками, іншими учасниками конкурсу, а також за незабутню подорож та теплу зустріч у місті Одеса.

Діти з нетерпінням чекають нових проектів та зустрічей!

06.10.2016

Поділитися з друзями

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-