КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Проект
"Школа Енергії 2.0"


Дуже приємною несподіванкою для нашої школи став лист від Асоціації «Енергоефективні міста України» в якому було написано, що за підсумками відбіркового конкурсу комунальний заклад «Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради відібрано для участі у другому етапі проекту «Школа Енергії». Проект реалізується Асоціацією «Енергоефективні міста України» за підтримки проекту "Створення енергетичних агентств в Україні", що впроваджується компанією «Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ» за дорученням Федерального міністерства довкілля, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини. Тривалість проекту: листопад 2016 - жовтень 2017 року.

Метою проекту, в якому візьмуть участь 15 українських шкіл з міст-членів Асоціації «Енергоефективні міста України», є покращення енергоефективності та енергозбереження в школах шляхом проведення енергетичних моніторингів для підняття рівня обізнаності школярів про витрати енергії та передачі їм технічних знань з питань споживання енергії.

Проект розпочався з візиту до школи технічного експерта, під час якого він попередньо ознайомив учнів та адміністрацію школи зі спеціально розробленою Методологією для здійснення енергомоніторингу.

7-8 грудня 2016 року у Львові для вчителів відбувся спеціальний півтораденний тренінг з питань розбудови системи шкільного енергоменеджменту. Під час якого учасники опанували базові елементи енергетичного менеджменту, ознайомилися із завданнями та заходами проекту, налагодили співпрацю із енергоменеджерами свого міста та технічними експертами проекту.

В цьому їм допомагали: заступник виконавчого директора Асоціації «Енергоефективні міста України» - Мар’яна Приступа

та тренери громадської організації "Українська молодіжна кліматична асоціація" – Людмила Сулік та Ірина Бурбило.

14.12.2016

Поділитися з друзями

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-