КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


ШКОЛА ЕНЕРГІЇ 2.0


У рамках проекту «Школа Енергії» 04 лютого 2017 року вдруге до нас завітав технічний експерт Борулін Андрій. Команда юних енергоменеджерів продемонструвала високий рівень виконаних завдань, які були поставлені під час першого візиту. Діти кожного дня, починаючи з 01.12.2016 р., о 13:00 знімали покази лічильників електроенергії, води та теплової енергії та вносили дані у програмний засіб uMuni. Крім того команда заповнила та проаналізувала дані споживання енергоресурсів нашою школою за останні три роки.

Андрій Борулін продовжив знайомити учнів з цікавими функціями програмного засобу uMuni. Він продемонстрував та навчив команду, яким чином можна створювати різнопланові звіти раніше зібраних даних. Тепер команда юних енергоменеджерів зможе демонструвати учням та всім працівникам школи показники споживання природних ресурсів нашим колективом та вчити зберігати енергоресурси як у закладі, так і вдома. .

Команда юних енергоменеджерів нашого закладу ознайомила технічного експерта з підписаною директором школи, відповідальним учителем та всіма учасниками команди, Енергетичною декларацією, Заявою про наміри продовжувати участь у проекті та посадовою інструкцією юного енергоменеджера.

Під час зустрічі діти виявили великий інтерес і бажання дізнатися та поповнити свої знання щодо глобальної проблеми енергозбереження та шляхів її вирішення в умовах сьогодення.

08.02.2017

Поділитися з друзями

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-