КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Щорічний регіональний науково-практичний семінар «Актуальні тенденції викладання української літератури»


5 квітня 2017 р. у стінах Бердянського державного педагогічного університету відбувся V регіональний науково-практичний семінар «Актуальні тенденції викладання української літератури», присвячений 190-річчю міста Бердянська.

Носаченко Людмила Михайлівна, вчитель вищої категорії, яка викладає у нашому закладі українську мову та літературу, зарубіжну літературу, на семінарі представила свій досвід роботи з проблемної теми «Розвиток творчих здібностей на уроках словесності як засіб самореалізації особистості учнів».

Носаченко Л.М. презентувала учнівський літературний альманах «Проба пера», який виходить у нашому закладі з 2014 року під керівництвом учителів української мови та літератури.

Людмила Михайлівна також прочитала власні поезії, які надруковано в літературному альманасі «Перший поверх» та опубліковано на сайті "Бердянськ літературний".

Людмила Михайлівна продемонструвала високий рівень професіоналізму, творчості, у навчанні й вихованні підростаючого покоління, активізації читацької активності школярів, формування в учнів творчого потенціалу. Ми пишаємося тим, що у нашому закладі працює такий педагог, який щиро закоханий в українську мову та літературу, та з натхненням передає свої знання нашим дітям.

12.04.2017

Поділитися з друзями

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-