КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Урочисте відкриття VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка


20 жовтня 2016 року в нашому навчальному закладі відбулося урочисте відкриття VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

У святковій родинній атмосфері затишної Світлиці учителі української мови та літератури Головко І.М. та Носаченко Л.М. й учасники Конкурсу, творчі учні 5-11 класів, вшанували пам'ять Великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка, виконуючи заповіт поета світового рівня, поета-патріота, відданого сина України :
         І мене в сем’ї великій,
         В сем’ї вольній, новій,
         Не забудьте пом’янути
         Незлим тихим словом.

І етап Конкурсу - це чудова нагода для наших вихованців виявити свої творчі здібності, самореалізуватися, самоствердитися, самовдосконалитися. Участь у Конкурсі – це ключ до успіху!

Бажаємо учасникам Конкурсу творчого натхнення й перемог! Щиро сподіваємося, що Конкурс спонукатиме наших вихованців до подальшого вивчення творчості Т.Шевченка, надзвичайно актуальної в усі часи, буде стимулом для розвитку творчих здібностей та удосконалення поетичної майстерності! Віримо, що наші вихованці гідно будуть виконувати заповіти Кобзаря, серед цих заповітів - найперший і найголовніший: «Свою Україну любіть…»

Любімо нашу рідну землю, дбаймо про неї, працюймо, навчаймося, творімо задля процвітання нашої Батьківщини!

21.10.2016

Поділитися з друзями

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-